Fason CNC ve Torna Freze işçilikleri

Dirikanlar Uzun yıllar Fason CNC hizmeti vermiştir. Fason CNC hizmeti ile müşterilere ait iş parçalarının sadece talaşlı imalatını yaparak çözümler sunmuştur. Sektöründeki bilinirliği iş kalitesi ve zor parçaların üretimi olduğundan kaliteli torna freze işçiliklerinde ilk tercih edilen firmalardan olmuştur. Üretim yöntemlerinden biri olan talaşlı imalat’a yönelen Dirikanlar otomotiv genellikle metal malzemelerin (Döküm, dövme, çelik, blok malzeme, alüminyum v.b.) üretilmesinde uzun yılların tecrübesi bulunmaktadır. otomotiv, makine, enerji, tekstil gibi sektörlere ihtiyaca binaen makine ve iş parçası üretmiştir. 

Dirikanlar Otomotiv 1980 yıllarından itibaren konvansiyonel torna ve freze tezgahları ile başladığı talaşlı imalat sektörüne bugüne kadar başarılı şekilde devam ettirmiş ve üretim hatlarına CNC- 3 eksen, 4 eksen, 5 eksen, CNC torna ve robotik üretim ekleyerek verimliliğini , çeşitliliğini, kapasitesini arttırmış bulunmaktadır. bu süreç içerisinde Fason CNC ile başlayıp , dünya lideri Otomotiv firmalarına tedarikçilik yapmaya başlamıştır. Örnek olarak Mercedes-Benz ile 30 yılı aşkın çalışmakta olup A sınfı tedarikçisi olmuştur. Sektörlere nihai ürün olarak hizmet etmektedir. Bünyesinde talaşlı imalat, döküm, dövme , kaplama proseslerini ise kendi alt tedarikçilerinden hizmet alarak yapmaktadır.

Dirikanlar otomotiv kendi bünyesinde makine, fikstür , prototip üretimleri yapıp müşterileri için uçtan uca bir çözüm ortağı olmaktadır. Uzun yıllar kazanmış olduğu know-how ve deneyimle müşterilerine en rekabetçi, en hızlı çözümü sunmaktadır.

 

Dirikanlar Fason CNC ve Torna Freze işçilikleri