Traktör Parçaları İşleme

Traktör Parçaları İşleme

Traktör, üretici çiftçinin en büyük yardımcısıdır. Biz firma olarak traktör parçaları işlemeyle hem işlerinizin aksamamasını sağlıyoruz hem de traktörünüzün ömrünü uzatıyoruz. Traktör parçaları işlevi yüksek ürünlerdir. Siz traktör kullanıcıları için en küçük aksaklığın yüksek maliyetlere neden olacağını bilerek çalışıyoruz.

Traktör Parçaları İşlemesi

Traktör, tarımsal alanların olmazsa olmazıdır. Gerek genel teknik özellikleri gerekse yedek parçaları her biri ayrı önemdedir. Biz Dirikanlar olarak gelişen teknoloji olanaklarımızı yüksek mühendislik bilgilerimizle ileriye taşımaktayız. Endüstri alanında 4.0 teknolojisi robotik kol ve hidrolik aparatları üretmekteyiz. Traktör parçaları işleme tekniği sayesinde uzun yıllar eksiksiz üretim yapabilir düşük maliyete yüksek verim alabilirsiniz. Sanayi devrimi olarak bilinen güncel teknolojileri geleneksel üretimlerimize entegre ederek yolumuza devam etmekteyiz. Doğaya dost üretim ve müşteri memnuniyeti önceliğimiz olarak çalışıyoruz. Karanlık oda teknolojimizle de karbon salınımı kontrolü yaparak PPM sistemiyle üretim ve kalite yükselişimizi sürdürüyoruz.

Traktör Parçaları İşleme

Dirikanlar Kimdir? Firmamız Bayrampaşa’ da küçük bir atölye olarak işe başladı. Sektördeki bu açığı fark ederek 1984 yılında Dirikanlar Makine San. Tic. Ltd. Şti’ ni kurarak üretime başladık. Kurucularımız Abdülkerim Dirikan ile Selahaddin Dirikan iş birliğiyle kurularak ülke ekonomisine katma değer sağlamaktadır. Traktör parçaları işleme konusunda yüksek teknolojiler kullanmaktayız. Kuruluşumuzdan itibaren 1988 yılına kadar kalıp- aparat üretimi ve sanayi kollarına makine parçaları üreterek devam etmiş bulunmaktayız. Daha sonra ise 1013 Tuzla Askeri Jeep Fabrikası ihalesinden hak kazanarak arazi vites kutusu üretimlerimizle otomotiv sektörüne de giriş yapmış bulunmaktayız. Mercedes Benz Türk A.Ş tedarikçisi oluş tarihimiz 1988 yılı olup 1993 yılına kadar üretim bandı parça sayımızı 180 farklı ürüne çıkardık. Şirket oluş tarihimiz 1996 yılı itibariyle ise Dirikanlar otomotiv San. Tic. Ltd. Şti unvanını almış bulunmaktayız. Dirikanlar olarak İkitelli bölgesinde bulunan fabrikamıza taşınarak büyük firmaların döküm ağırlıklı parçalarıyla büyümeye devam etmekteyiz. Üretim ve kalitemizi ISO 9001/2000 belgemiz ve 14.12.2006 tarihinde ISO/TS 16949:2002 kalite belgesiyle yolumuza devam etmekteyiz. İş hacmini her geçen gün artırarak 5000m² açık alan 3200m² kapalı alana taşınarak Beylik Düzü Organize Sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda üretime devam etmekteyiz.