Kamyon Parçaları İşleme

Kamyon Parçaları İşleme

 

Kamyon parçaları işleme teknikleri önemli pazar payı ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır. Sistem Taşıt Araçları Sanayicileri Derneği tarafından yönetilerek standartlara uygun üretim yapılması sağlanmaktadır. Bu konuda Biz Dirikanlar olarak, sorumluluğumuzun bilincinde işimizin öneminin farkında olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Kamyon parçaları işleme konusunda hem profesyonel uzmanlığımız hem de güncel teknolojilerimizle yolumuza devam ediyoruz.

 

 Kamyon Parçaları İşleme Avantajları

 

 Kamyon parçaları, hem kullanıcılar hem de ülke ekonomisine katma değer yaratan teknolojilerle işlenmektedir. Otomotiv sektöründe tüm dünyada ve Türkiye’ de hızla gelişmektedir. Yılların deneyimli personeli ve mühendislik çalışmalarımızla kusursuz parça imalat ve değişimleri yapmaktayız. Kusursuz üretim amacımız kalite politikamızın ilk adımıdır. Çalışanlarımızın yüksek motivasyonuyla, verimliliği artırabilmek için aralıksız eğitimleri devam etmektedir.

kamyon parçaları işleme

 Güncel teknolojileri geleneksel üretim bandımıza entegre ederek üretimde kaliteden ödün vermemeye çaba harcıyoruz. Kamyon parçaları işleme teknolojilerini maksimum oranda kullanarak düşük maliyete yüksek verim kazandırmaya özen gösteriyoruz. Kalite politikamızı müşteri memnuniyeti üzerinden devam ettirerek kesintisiz üretim anlayışımızı korumaktayız. Otomotiv Endüstri tedarik zincirinde aralıksız iyileştirme sağlayıp kusur önleme ve israfın engellenme teknik şartnamesine azami uyum sağlıyoruz.

 

 IATF 16949:2016 sayılı bu şartname uyarınca üretim kalitemiz ve montaj ve tedarik zincirinin tam uyumlu çalışmasını sağlamaktayız. Sizlere kamyon parçalarınızı değiştirerek hem uygun maliyetle yüksek verim alıp, aracınızın ömrünü uzatabilme hem de ülke ekonomisine katkı sağlamaya özen gösteriyoruz. Bunun için 7/24 dirikanlar.com adresimizi ziyaret edebilir, bilgi desteği alabilir sipariş verebilirsiniz.

 

 Dirikanlar Ne Yapar?

 

 Dirikanlar olarak biz, Otomotiv yan sanayi üretimi konusunda uzun yıllardan bu yana hizmet vermekteyiz. Türkiye teknoloji gelişimlerinin en önemli temelini oluşturan bir sektör olarak çalışmaktayız. Tasarımdan üretime yüksek teknoloji ve mühendislik donanımlarımızla yan sanayi kuruluşlarıyla bütünleşerek ortak projeler geliştirmekteyiz. Çevre ve doğa koruma konusunda olduğu kadar iş ve işçi güvenliğine de azami duyarlılıkla uyum sağlamaktayız.

 

 Standartlar çerçevesinde üretim kalitemizi geliştirmeye ve tam zamanında teslimat yaparak müşteri memnuniyeti kazanmaya özen gösteriyoruz. Sektörde bulunan büyük markalarla işbirliği içinde üretim faaliyetlerimizi Beylikdüzü Organize Sanayi Bölgesi fabrikamızda sürdürüyoruz. ISO 9001/2000 kalite belgemiz ve ISO/TS 16949:2002 uyumlu üretimlerimizle 3200m² kapalı 5000m² açık alanımızda faaliyetlerimizi kesintisiz sürdürmekteyiz.

sunda parça, ürün tedariki yapmaya üst düzey ve kaliteli şekilde devam etmektedir. Firma bu konuda uzun yıllar hizmet etmeye devam etmiştir.